کپسول زینگا لایف |مکمل|مکمل گیاهی

کپسول زینگا لایف

کد محصول: MY1207
مکمل|کپسول زینگا لایف
اجزا مقدار نیاز روزانه
جینکوبیلوبا ** *
خارخسک ** *
جینسنگ ** *
یوهیمب ** *
اشواگاندها ** *
گزنه ** *
ویتامینB3 ** *
ویتامینE ** *
روی ** *
ال- آرژنین ** *
*: نیاز به مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.
**: مقدار مورد استفاده در محصول از طرف شرکت سازنده اعلام نشده است.

اطلاعات کاربردی

موارد مصرف
شیوه مصرف
هشدار مصرف
توضیحات
 • برطرف ساختن و بهبود مشکلات جنسی آقایان
 • درمان ناتوانی های جنسی (اختلال نعوظ)
 • رفع انزال زودرس
 • رفع خستگی
 • ضعف و بی حالی
 • افزایش قدرت جسمانی و تقویت سیستم ایمنی بدن
 • افزایش باروری و توان جنسی
 • مقابله با افسردگی و استرس
 • مقدار دوز مصرفی را پزشک تعیین میکند ، در صورتی که پزشک دوز دیگری تجویز نکرده باشد ، 1 کپسول در روز همراه غذا و برای عملکرد بهتر یک ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف گردد .
 • از این دارو به طور مداوم بیش از هشت هفته استفاده نگردد .

عوارض جانبی:

 • عوارض جانبی دارو می تواند به صورت ناآرامی، اضطراب، پریشانی، تغییرات خلق، بیخوابی، حالت تهوع، استفراغ، احتباس ادرار، گشادی مردمک چشم و برافروختگی پوست می باشد.
 • در صورت بروز این علائم، دارو را قطع نموده و به پزشک مراجعه نمائید .

تداخلات داروئی:

 • با داروهای فشار خون، دیگوکسین و داروهای ضد انعقاد خون، داروهای ضد پلاکت و داروهای ضدلخته، انسولین و داروهای کاهنده قند خون تداخل دارد. بهتر است بین مصرف این دارو و داروهای دیگر 2 ساعت فاصله زمانی وجود داشته باشد.

موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه:

 •  کودکان، خانمها و سالمندان از مصرف دارو خودداری نمایند.
 •   افراد دارای فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی، ناراحتی کلیوی، تیروئید، بیماری های کبدی، تشنج، اسپاسم عضلانی، اختلالات روانی، از مصرف دارو خودداری نمایند.
 •  از مصرف همزمان این دارو با داروهای ضد افسردگی، غذاهای دارای مقادیر بالا از تیرآمین (مانند پنیر، شراب قرمز و جگر سیاه) یا فرآورده های که حاوی فنیل - پروپانول آمین می باشد خودداری نمایید.
 •  در صورت بروز حساسیت یا حالات غیرطبیعی، مصرف دارو را قطع نموده و به پزشک مراجعه نمایید

آثار فارما کولوژیک و مکتنیسم اثر: ا

ختلالات جنسی شامل ناتوانی در به دست آوردن رابطه جنسی رضایت بخش، به دلایل متعددی بروز می کند که در بین آن ها اختلال نعوظ، اختلالات مربوط به تمایل جنسی، اختلال در انزال و انزال زودرس، ارگاسم (Orgasm)، بیزاری جنسی، ضعف و کاهش توان جسمانی، اختلالات ناشی از بیماری های عمومی و مصرف داروهای ضد فشار خون و یا سایر داروها را می توان نام برد. مواد موثره گیاهی به خصوص ساپونین و اسانس ها و استروئیدهای موجود در ترکیبات به کار رفته در فرآورده طبیعی زینگا لایف در برطرف نمودن ناتوانی های جنسی و افزایش توان فیزیکی موثر می باشد ترکیبات گیاهی به کار رفته در این محصول موجب اتساع عروق آلت تناسلی و در نتیجه با تجمع خون در این عضو باعث نعوظ می گردد و همچنین تمایلات جنسی را افزایش داده و از انزال زودرس و ناقص پیشگیری نموده و موجب ظهور یک عمل جنسی رضایت بخش می شود.

 • گیاه جینسینگ: مهمترین جزء فعال این گیاه جین سینوسایدها (ساپونین ها) هستند که ساختار تری ترپنی دارند و فعالیت های فارماکولوژیکی گیاه جینسینگ مربوط به این ترکیبات می باشد. گیاه جینسینگ به عنوان آداپتوژن محسوب می شود. عصاره این گیاه همچنین بر سیستم عصبی مرکزی اثر داشته و در دستگاه گردش خون موجب اتساع عروق می شود. عصاره این گیاه از طریق محور هیپوتالاموس - هیپوفیز - آدرنال عمل می کند. آنتی اکسیدان های موجود در عصاره این گیاه با اثر بر سلول های اسپرماتوژنیک و سرتولی، سطح تستوسترون را افزایش می دهند و باعث حفظ سلامت سیستم تولیدمثلی و به تبع آن بهبود اسپرماتوژنز می شوند.
 • گیاه جینکوبیلوبا: ترپنوئیدهای موجود در این گیاه نقش ضد افسردگی داشته و خواص ضد افسرگی این گیاه مربوط به این مواد می باشد. این اثرات، بر اساس تأثیر ترپنوئیدهای گیاه بر سیستم اعصاب مرکزی اعمال می شود. از طرفی مطالعات اخیر نشان داده است که alklsalicylates 6 موجود در عصاره ی لیپوفیلیک برگ جینکوبیلوبا با اثرات ضدافسردگی گیاه مرتبط است یکی از اختلالاتی که مانع داشتن توان جنسی می شود عدم خون رسانی کافی به اندام تناسلی است عصاره این گیاه اثر مثبتی بر جریان خون خصوصاً در مویرگ ها داشته و محرک نقل و انتقالات عصبی است. همچنین این گیاه موجب افزایش شدت گردش جریان خون در کل دستگاه تناسلی می شود.
 • گیاه خارخاسک: گیاه خارخاسک به علت داشتن استروئیدهای مختلف باعث تحریک اسپرماتوژنز شده و با تأثیر بر روی سلول های سرتولی موجب افزایش تولید اسپرم می گردد. عصاره این گیاه غلظت خونی تستوسترون را افزایش داده و آثار افزاینده میل جنسی ایجاد می نماید.
 • گیاه ماکا: تحریک میل جنسی و تقویت قوای جنسی آن به ترکیبات sterolic، اسیدهای چرب اشباع نشده و آلکالوئیدهای موجود در آن نسبت داده شده است. ماکا در سراسر جهان به عنوان یک مکمل غذایی جهت افزایش باروری و ایجاد تعادل در هورمون ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. ارزش غذایی ماکا بسیار بالا است و در واقع یک گیاه کامل و مقوی محسوب می شود. این گیاه به میزان 10 تا 15 درصد پروتئین و 16 نوع ماده ی معدنی دارد. از بین این مواد معدنی می توان به پتاسیم، فسفر، کلسیم، گوگرد، آهن، مس، منگنز و روی اشاره کرد ریشه ماکا بهترین و شناخته شده ترین داروی مقوی غرایز جنسی است.
 • گیاه آشواگاندها : مهمترین ترکیبات این گیاه آلکالوئیدها، ساپونین ها، لاکتون های استروئیدی و ویتانولیدها می باشد. بسیاری از اثرات فارماکولوژیکی آشواگاندها به دو ویتانولید اصلی آن ویتافرین D و ویتانولید A نسبت داده می شود. آشواگاندا به عنوان یک آداپتوژن، تسهیل کننده توانایی مقاومت بدن در برابر عوامل استرس زاست. از طرف دیگر آشواگاندها به عنوان یک آداپتوژن برای بیماران مبتلا به خستگی مفرط با منشأ عصبی و ناتوانی های ناشی از استرس فیزیکی و روانی کاربرد دارد و دارای خاصیت محرک سیستم ایمنی در بیماران با کاهش شدید تعداد گلبول سفید می باشد. این گیاه قادر است سلامت جنسی را به شخص بازگرداند و با افزایش حالت آرامش به مغز موجب نشاط در فرد می شود.
 • گیاه اپیمدیوم : عصاره هیدروالکلی این گیاه به عنوان داروی مقوی غرایز جنسی استفاده می شود. ایکارین جزء اصلی فعال اپیمدیوم، دارای اثرات بیولوژیکی بسیاری مانند بهبود عملکرد قلبی عروقی، تنظیم هورمون، مدولاسیون عملکرد ایمنی و فعالیت های ضد تومور است. ایکارین موجود در این گیاه با مکانیسمی مشابه اما ضعیف تر از ترکیب دارویی سیلد نافیل، از طریق مهار فسفودی استراز 5 -(PDE-5) و افزایش سطح نیتریک اکساید موجب شل شدن دیواره عروق آلت تناسلی و افزایش خونرسانی و ایجاد نعوظ می شود.
 • گیاه مویراپاما: این گیاه سبب افزایش میل و قدرت جنسی و افزایش تحریک پذیری جنسی در مردان می شود. مصرف این گیاه در آقایان از طریق افزایش تحریک ترشح تستوسترون و افزایش جریان خون به سمت آلت تناسلی سبب بهبود وضعیت نعوظ می گردد.
 • گیاه گزنه:عصار ریشه گزنه با مهار آنزیم آلاستاز لکوسیت، فعالیت ضد التهابی خود را در بدن ایجاد می کند. ترکیبات استروئیدی موجود در عصاره خام ریشه گزنه به اثرات ضد التهابی دارو کمک می کند. ریشه این گیاه دارویی حاوی لکتین، تانین، گلیکان و لیگنان هایی می باشد که تأثیر مثبتی روی غده ی پروستات می گذارد. پژوهش ها نشان می دهد که مصرف ریشه ی گزنه برای درمان مشکلات پروستات (غیر سرطانی و خوش خیم) مفید است عصاره ریشه گزنه باعث مهار متابولیسم و رشد غیر طبیهی سلول های پروستات می شود و برای درمان بزرگی خوش خیم پروستات توصیه شده است به بیان دیگر ترکیبات استروئیدی موجود در عصاره آلی گزنه می تواند سبب مهار پمپ Na+-K+-ATPase در سلول های پروستات شود. ریشه گزنه پرولیفراسیون سلولی در بافت هایپرپلاستیک خوش خیم پروستات و فعالیت اتصالی گلوبولین متصل شونده به هورمون های جنسی را مهار می کند. این گیاه سرشار از ویتامین C و آهن می باشد. و برای رفع خستگی های جسمی و روحی مناسب است. گزنه انرژی زا بوده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. همچنین محصول طبیعی زینگا لایف دارای ویتامین E می باشد که یک آنتی اکسیدان قوی بوده و نقش حمایتی آن در کیفیت و کمیت اسپرم، لقاح و باروری در انسان گزارش شده است این ویتامین سبب حفاظت از اسپرم ها در مقابل صدمات اکسیداتیو شده، و همچنین تحرک و تعداد اسپرم ها را افزایش می دهد و با افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی به نواحی تناسلی باعث رسیدن به ارگاسم می شود. علاوه بر این، وجود عنصر روی در مردان در تمامی مراحل باروری از جمله متابولیسم هورمونی، عملکرد غده پروستات، تشکیل و تحرک اسپرم نقش دارد که کمبود این عنصر سبب کاهش مقدار تستوسترون و تعداد اسپرم می شود. غنی شدن این محصول با ویتامین B3 سبب افزایش هورمون های جنسی و اتساع عروق و در نتیجه خون رسانی به ناحیه تناسلی شده و نقش مهمی در هیجان و توان جنسی ایفا می کند. در این محصول از L-Arginine HCL استفاده شده که با دارا بودن خاصیت امینو اسیدی یکی از پیش سازهای اصلی نیتریک اکساید در بدن است که سبب انبساط عروق خونی موجود در آلت تناسلی و افزایش خون رسانی می شود و سبب بهبود مشکلات انزال و نعوظ می گردد. از مقادیر مناسب و استاندارد یوهمبین Yohimbine در این محصول جهت درمان ناتوانی جنسی و اختلالات نعوظ استفاده شده است.

سایر اطلاعات محصول

قیمت:
0 تومان
تعداد در بسته:
60
برند:
سلامت گستر آرتیمان
کشور تولیدکننده:
ایران
تولید / واردکننده:
سلامت گستر آرتیمان
شکل دارو:
کپسول
اشتراک گذاری:
نظر کاربران
شما عزیزان می‌توانید در این قسمت نظرات خود را ثبت کنید. ثبت نظر
سایر محصولات مشابه
مکمل|کپسول نرم اورامین - اف

کپسول نرم اورامین - اف

پیشگیری و کمک به درمان خشکی چشم و شب کوری تامین ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن ترمیم زخم ها و ترمیم غشاهای مخاطی و پوستی پیشگیری از ن ...
سایر محصولات برند سلامت گستر آرتیمان
مکمل|کپسول گرین لس

کپسول گرین لس

کاهش وزن چربی سوزی درمان تخصصی چاقی از جمله قسمت های پهلو و شکم آنتی اکسیدان ...
مکمل|کپسول بوستر لیور

کپسول بوستر لیور

پاکسازی کبد تقویت کننده اعمال کبدی محافظت کننده در برابر آسیب های کبدی، صفراآور، هپاتیت حاد، سیروزهای کبدی و کبد چرب . آنتی اکسیدان ...
مکمل|کپسول چای سبز تاشک

کپسول چای سبز تاشک

پایین آورنده وزن بدن و چربی سوز آنتی اکسیدان کاهش اشتها کاهش دهنده تری گلیسیرید و قند خون ...
مکمل|اسپری بینی رسا سینکس

اسپری بینی رسا سینکس

رفع علائم گرفتگی بینی ناشی از آلرژی، سینوزیت مزمن و حاد، حساسیت های فصلی، سردرد های مزمن و میگرن های سرد، رفع خستگی و زکام ...
مکمل|کپسول آنتی فرگت

کپسول آنتی فرگت

تقویت حافظه و افزایش تمرکز پیشگیری از آلزایمز (زوال عقل) درمان اختلالات ادراکی و کم شدن حافظه سرگیجه وزوز گوش درمان صدمات عملکردی مغز ک ...
مکمل|شربت سگا گریپ

شربت سگا گریپ

ضد نفخ و اسپاسم گوارشی در نوزادان و کودکان  درمان قولنج  جایگزین طبیعی سایمتیکون برای ناراحتی معده ، گاز گرفتگی ، کولیک و سکسکه ...
آخرین محصولات
مکمل|قرص نوروبیوسان

قرص نوروبیوسان

کمک به تامین ویتامینهای ب1، ب6 و ب12 ویتامین ب1: کمک به متابولیسم طبیعی و سلامت سیستم عصبی ویتامین ب12: کمک به ساخت گلبول قرمز و فعالیت سیستم ا ...
مکمل|کوالی‌فول

کوالی‌فول

آخرین نسل فولات و جایگزین اسیدفولیک جلوگیری از تولد نوزادان با نقص لوله عصبی درمان کم خونی ناشی از کمبود فولات چهارمین، جدیدترین و فرم فعال ف ...
:
محصولات پربازدید
مکمل|قرص مستر ب

قرص مستر ب

پیشگیری و تامین کمبود ویتامین ها ارتقاء انرژی و تقویت سیستم ایمنی ...
آخرین مطالب
مکمل|افزایش قدرت بدنی با کراتین

افزایش قدرت بدنی با کراتین

  اگر به تازگی برای بدنسازی و کسب آمادگی بدنی، برای انجام ورزش اقدام کرده اید لازم است با آگاهی کامل، به مصرف مکمل های بدنسازی مناسب خود بپردا ...
مکمل|کمبود ویتامین D در مبتلایان به کرونا

کمبود ویتامین D در مبتلایان به کرونا

کمبود ویتامین D در بسیاری از افراد که نتیجه آزمایش ابتلای آنها به کرونا مثبت بوده، ملاحظه شده است. براساس یک پژوهش در اسپانیا، دانشمندان مشاهده کردند، ...
کامنت کاربر
نظر شما
نظر شما به درستی ثبت شد و پس از تایید، نمایش داده می‌شود.
آخرین پست‌های اینستاگرام
آدرس مکمل یاب
تلفن مکمل یاب
09907890036
info@mokammelyab.com
telegram instagram
iDiaako.com All right reserved 2019-2022
;